Šicí technika Brother s.r.o. Distributor pro Českou a Slovenskou republiku
Vyhledat

Proč GT3 Serie

Tiskárny Brother GT3 serie jsou špičkové profesionální tiskárny vyvinuté pouze za účelem potisku textilu.

Vývoj a výroba tiskáren, vývoj a výroba tiskových hlav, vývoj a výroba inkoustů na bázi vody jsou zajišťovány výhradně japonskou firmou Brother. Tiskárny GT3 serie jsou jediné na světě, které jsou komplexně vyvinuty a vyrobeny jedinou firmou včetně ovládacího software tiskárny.

Tiskárny je možné v budoucnu přestavět na vyšší typy doplněním tiskových hlav, hadiček a ostatních drobných materiálů jako filtrů a.t.d. na vyšší typ. GT341 na GT361 a GT381, tiskárna GT361 na GT381.  

Součástí vybraných uzavřených inkoustových kazet jsou výměnné základní spotřební díly pro udržení čistoty vnitřního prostoru tiskárny. Jedná se o stěrku-wiper, odkapávací filtry, filtry odsávacího zařízení a podložky.

Tiskárny komunikují s obsluhou pomocí ovládacího panelu. Řídí množství čistícího roztoku během  údržby prováděné  jednou týdně a to pouze u bílého inkoustu. Pokud se netiskne denně, nevyžadují tiskárny denní nozzle check a denní čištění. Toto se provádí pouze před tiskem.

Vysoce kvalitní inkousty tiskáren Brother GT3 umožňují tisk bílé a CMYKU na jediný pohyb stolu, čímž se šetří čas při tisku. Tiskárny jsou schopny tisknout i nejmenší detaily nebo barvy do ztracena.

Velká tisková plocha 40,6 x 45,7cm - nový firmware 

Výběr rozlišení 600x600dpi nebo 1.200x1.200dpi dle požadované kvality umožní šetřit inkousty a v případě nižšího rozlišení i šetří čas tisku. Zároveň ale při nastavení vyššího rozlišení umožňují tisk FOTO kvalitou.

Nejvyšší certifikace inkoustů a předpřípravného roztoku OEKO-tex Standard 100 umožňuje i potisk kojeneckých výrobků, test pratelnosti  v institutu AATCC potvrzuje vysokou stabilitu a vysokou kvalitu tisku i po desítkách praní.

U bílých inkoustů se zvyšuje expirace ze 6 měsíců na 9 měsíců u inkoustů C,M,Y z 12 měsíců na 16 měsíců, u inkoustu K je expirace 12 měsíců.

Rychlé dodávky inkoustů a ostatních provozních materiálů službou PPL na adresu objednatele  zaručují bezproblémovou práci s tiskárnami Brother 

Profesionálně vyškolení technici firmy Šicí technika Brother s.r.o. Prostějov instalují tiskárny Brother výhradně u zákazníků, provádějí zaškolení na ovládání tiskáren včetně testu tisku na světlé i tmavé textilie. Instace a školení jsou zdarma a probíhají po dobu dvou dnů na území České a Slovenské republiky.            

Google plus Pinterest Facebook
Kontakt: Šicí technika Brother s.r.o., Svatoplukova 47, Prostějov 796 01. Tel: 582 333 211, Email: brother@brother-czech.cz