Speedy-T

Speedy-T je skládací a poloautomatický balicí stroj. Je nepostradatelný pro rychlé a rovnoměrné skládání triček. Lze jej přizpůsobit všem tvarům a velikostem dostupným na trhu. Ramena, které lze snadno nastavit a jsou vyměnitelné, umožňují přizpůsobit skládání požadované velikosti během několika sekund, takže je možné skládat dětská trička i extra velké velikosti.

Faktory jeho úspěchu jsou spolehlivá kvalita skládání v kombinaci s jeho schopností výroby ve vysokém zatížení. S více než 800 jednotkami v nepřetržitém provozu, které pracují na 5 kontinentech, poskytuje tento revoluční stroj výjimečnou úsporu času a logistických procesů.

Pohyblivá ramena byla přepracována a vyrobena z nových lehkých a odolných materiálů. Povrch pokrývá speciální protiskluzový nátěr, který zaručuje nevídané výsledky i u lehkých nebo tenkých oděvů. Ramena jsou umístěna na kolejnicích, které lze nastavit během několika vteřin bez nutnosti dalšího vybavení, a zajišťují tak nekonečné možnosti skládání a přizpůsobení všem velikostem.

V posledních letech se zcela změnil vnější design díky pevné a kompaktní konstrukci, aby se usnadnil přístup k vnitřním součástem a zjednodušila manipulace. Značnou optimalizací prošel také ovládací panel díky jednoduché a intuitivní klávesnici a LCD displeji vybavenému diagnostickými funkcemi, počítáním výroby a 10 vlastními programy skládání.

Systém Speedy-T může fungovat dvěma způsoby:

Elektronické řídicí zařízení umožňuje následující funkce:

V případě zájmu nás kontaktujte na brother@brother-czech.cz