PRETREATmaker IV

ŠPIČKOVÉ ŘEŠENÍ NA PŘEDPŘÍPRAVU TEXTILIÍ PRO PŘÍMÝ POTISK

PRETREATmaker IV je špičkový stroj na nanášení pretreatmentu při přímém potisku textilu pro profesionální uživatele. S jeho vylepšenými vlastnostmi oproti PRETREATmakeru III je nyní možné předpřipravit textilie ještě lépe a přesněji.

Nově je zařízení vybaveno vícefázovým motorem (krokovým motorem) a má celkem 4 ventily, které lze jednotlivě zapínat nebo vypínat. Maximální plocha postřiku je 40 cm na šířku a 60 cm na délku. Množství aplikovaného pretreatmentu, volbu plochy pro nástřik a nastavení tlaku nástřiku lze regulovat přes dotykový displej. Šířka se reguluje zapínáním a vypínáním ventilů – minimální šířka nástřiku je 12 cm. Délku lze regulovat v intervalech po 2 cm. S tímto modelem můžete pretreatment nanášet jednosměrně i obousměrně. V rámci pojezdu je implementován přídavný filtr, který zachycuje nečistoty. Tento inovativní filtr napomáhá minimalizovat ucpání trysek.

PRETREATmaker IV má přepínací ventil, který uživateli umožňuje používat dva různé pretreatmenty. Přídavný spínač se používá k čištění napouštěcího čerpadla. Za tímto účelem stroj nabízí funkci automatického čištění – tato funkce zabraňuje ucpání trysek při každodenním provozu. Proplachování trysek čističem nebo destilovanou vodou je omezeno na posledních 10 cm trubice před tryskami. Tato funkce ušetří velké množství pretreatmentu.

Velikosti nádob: 1×10 l na pretreatment, 1×5 l na pretreatment, 1×5 l na čištění trysek a hadiček a 1×5 l odpadní nádoba

Výhody PRETREATmakeru IV:

Specifikace PRETREATmakeru IV:

Dokoupitelné příslušenství:

Mosazná tryska

Nerezová tryska

Stojan

V případě zájmu nás kontaktujte na brother@brother-czech.cz