BROTHER GTXpro Bulk

Novinka pro rok 2020 - profesionální digitální tiskárna pro přímý potisk textilu GTXpro patří k tomu nejlepšímu, co je v současné době na světovém trhu k dispozici. Tiskárna GTXpro je tiskárna určená pro tisk na světlý a tmavý textil,obsahuje 2 tiskové hlavy pro inkousty C,M,Y,K a bílá. Její předností je vysoká rychlost tisku jak pro bílé, tak i pro barevné materiály.

Výhodou je používání uzavřených inkoustových kazet s inkoustem Innobella Textile také výroby firmy Brother, velmi jednoduchá a snadná obsluha a údržba, přehledný ovládací displej tiskárny, který automaticky vyhodnotí spotřebu inkoustů a a jako novinka je cirkulace bílého inkoustu.

Inovace vůči předchozí verzi Brother GTX:

Ochrana tiskových hlav proti styku s potiskovaným materiálem je zabezpečena sensorem, který v případě špatného umístění stolu či silnějšího materiálu zabrání posunu stolu do tisku. Tiskárna obsahuje senzor i pro příliš velkou vzálenost materiálu (pro kontrolu neukázněných brigádníků) a dostahování co nelepších výsledků.

Pro práci s grafikou u tiskáren Brother doporučujeme grafický program Adobe Photoshop, Corel Draw, Adobe Illustrator CS6/CC, Adobe Photoshop Elements 12/13, Affinity.

ZÁKLADNÍ INFORMACE Brother GTXpro Bulk

Dokoupitelné příslušenství:

Deska Junior

25,4cm × 30,5cm

Dětská deska

17,8cm × 20,3cm

Standartní deska

40,6cm × 45,7cm

XL deska

40,6 × 53,3cm

Deska na rukávy

10,8cm × 38,1cm

Desky na boty

3 rozdílné velikosti

Deska pro čepice

 

Potisk v praxi:

V případě zájmu nás kontaktujte na brother@brother-czech.cz